У Києві ліквідували міжрегіональну наркомережу, яка маскувала наркотики в дитячих іграшках. ВІДЕО

Правоохоронці встановили 40 учасників схеми, ліквідували нарколабораторію та вилучили кокаїн, амфетамін і канабіс.
Поліція викрила масштабну мережу збуту наркотиків і психотропів, яка діяла в Києві та кількох інших регіонах України.
Про це повідомили в Поліції Києва.
Під час десятків обшуків слідчі вилучили понад 6 кілограмів наркотичних речовин і психотропів.

Серед них — близько 3 кг Alfa-PVP, 300 грамів кокаїну, 2,5 кг канабісу та майже 400 грамів амфетаміну.

Також знайшли МДМА, метамфетамін, мефедрон, метадон, псилоцибінові гриби та близько 1,5 кг солодощів із вмістом канабісу.
За попередніми оцінками, вартість вилученого на чорному ринку перевищує 3 мільйони гривень.
За даними слідства, учасники мережі шукали клієнтів через закриті канали в месенджерах.
Замовлення надсилали через поштомати в різні регіони країни або передавали особисто.
Щоб уникнути викриття, наркотики ховали серед одягу, продуктів, побутової техніки та навіть дитячих іграшок.
Читайте також: У Святошині таксист допоміг поліції затримати жінку з ймовірними наркотиками.
Владислав МОШКІВСЬКИЙ, «Вечірній Київ»