На Одесу летіла балістика, а на Харків та Запоріжжя — дрони-камікадзе

У Запоріжжі після атаки російських дронів зайнялись будинки. Фото: Запорізька ОВА
У Запоріжжі після атаки російських дронів зайнялись будинки. Фото: Запорізька ОВА

Підтверджена інформація про загиблих та поранених.

Напередодні увечорі росіяни атакували Одещину балістичним «Іскандером».

Як повідомив керівник ОВА Олег Кіпер, ворог вдарив по сільськогосподарськму підприємству в Одеському районі.

«Сталося займання автотехніки та паливних ємностей. Зруйновано складське приміщення. На жаль, за попередніми даними, одна людина загинула, ще троє постраждало», — інформував очільник обласної військової адміністрації.

Ранком 22 червня росіяни, які від минулої доби не припиняють атак з повітря по Запорізькій області, поцілили у нежитловий та житловий будинки в Запоріжжі.

Керівник ОВА Іван Федоров повідомив про пожежі: «Через удар російського безпілотника по приватному сектору обласного центра загорівся будинок. За попередньою інформацією, поранені троє людей. Є інформація про те, що одна жінка залишається у будинку, де виникла пожежа». Згодом в ОВА підтвердили її загибель.

А вночі в обласному центрі під час атаки ударних БпЛА була пошкоджена багатоповерхівка та зруйнований приватний будинок.

Загалом за добу, що минула, у Запоріжжі, Запорізькому та Пологівському районах загинули троє людей, ще 10 поранені.

Били окупанти й по Харкову. Мер обласного центру Ігор Терехов повідомляв про влучання російського дрона у багатоповерхівку в Шевченківському районі Харкова та пожежу.

«Влучання зафіксовано у фасадну частину багатоповерхівки на рівні 22-го поверху. Після удару загорівся фасадний матеріал, однак займання вже згасло. Вибито близько десяти вікон. Попередньо, постраждалих немає», — писав він вночі у Телеграм.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»