Більше двох тисяч БпЛА та мінус 1 190 окупантів: втрати ворога за добу

Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ у Фейсбук
Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ у Фейсбук

Генеральний штаб Збройних сил України оприлюднив дані станом на ранок 22 червня.

У ранковому зведенні зазначається, що за добу, що минула, особовий склад армії противника зменшився ще на понад тисячу загарбників — загальні втрати з початку широкомасштабного вторгнення склали близько 1 393 140 осіб.

У противника — мінус один танк, вісім бойових броньованих машин, два засоби ППО, одна — РСЗВ та 51 артсистема.

Також знищено дев’ять одиниць наземних робототехнічних комплексів, п’ять — спеціальної техніки, 2 015 — БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Підрозділи СОУ продовжують активно знищувати автомобільну техніку ворога — відмінусували ще 384 одиниці.

Фото: Генштаб ЗСУ

А у Військово-морських силах ЗСУ повідомляють, що станом на ранок 22 червня підрозділами були знищені 28 ударних БпЛА типу «Шахед».

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»