За тиждень Росія випустила по Україні майже 2 тисячі дронів: Зеленський закликав посилити ППО

Російська армія продовжує масований повітряний терор українських міст і громад.
Лише за останній тиждень окупанти застосували проти України майже дві тисячі ударних безпілотників, понад півтори тисячі авіабомб та десятки ракет різних типів. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.
«Сотні ударів завдає Росія по українських містах і громадах, щодня атакуючи нашу цивільну інфраструктуру. Лише за цей тиждень росіяни випустили по Україні 1920 ударних дронів, 1790 керованих авіаційних бомб та 17 ракет різних типів», — зазначив глава держави.
Зеленський розповів, що Україна готується до важливих міжнародних переговорів із партнерами, де одним із ключових питань стане посилення захисту від російських атак.
За його словами, найближчим часом відбудуться зустрічі в межах самітів G7, ЄС і НАТО, під час яких українська сторона розраховує на конкретні рішення щодо зміцнення протиповітряної оборони, розвитку далекобійних спроможностей та посилення санкційного тиску на Росію.
«Передусім потрібна підтримка ППО та нашої далекобійності, розширення співпраці у форматі Drone Deals та подальше посилення санкційного тиску на Росію», — підкреслив глава держави.
Президент також наголосив, що лише завдяки силі України, єдності союзників та системному тиску на державу-агресора можна досягти справедливого й тривалого миру та гарантувати безпеку для українців.
Читайте також:
«Зеленський повідомив про удари по нафтобазі стратегічного резерву та хімзаводу в Росії. ВІДЕО».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»