Група киян на Закарпатті намагалась відібрати майно у іноземки

На Закарпатті викрили групу киян, які намагалися заволодіти нерухомістю іноземки на понад 21 млн гривень.
На Закарпатті викрили п’ятьох жителів Києва, які намагалися незаконно переоформити та продати нерухомість громадянки Азербайджану.
Вони хотіли забрати дві квартири та паркомісце в Ужгороді й Києві загальною вартістю понад 21,3 млн гривень.

«Серед підозрюваних — працівник столичного комунального підприємства, його співмешканка, син, який працює в правоохоронному органі, та двоє спільників», — повідомляють у прокуратурі.
Учасники схеми підробили довіреності нібито від нотаріуса з Монако та намагалися через підконтрольну компанію переоформити на себе нерухомість іноземки. Частину майна вони встигли незаконно перереєструвати, однак завершити схему зі столичною квартирою та продати майно вони не встигли, через вчасне накладення арешту прокурором.

Під час обшуків у Києві, Київській області та Чернігові вилучили техніку, телефони, підроблені документи, печатки та інші докази.

Усім п’ятьом повідомили про підозру у замаху на шахрайство в особливо великих розмірах, вчиненому групою осіб в умовах воєнного стану.
За клопотанням прокуратури, суд обрав їм запобіжні заходи — тримання під вартою з альтернативою застави від 5 до 11 млн гривень.
Читайте також:
- «На Подолі 23-річний киянин на замовлення ворожих спецслужб намагався підпалити банківське відділення».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»