На Обухівщині ВАЗ-21 099 влетів у Mercedes на зустрічній смузі

Авто після зіткнення. Фото: Нацполіція
Авто після зіткнення. Фото: Нацполіція

В результаті ДТП — троє травмованих, на щастя — всі жив.

Нацполіція повідомила про те, що 22-річний водій автомобіля ВАЗ-21 099 не впорався з керуванням під час руху.

Внаслідок цього транспортний засіб виїхав на смугу зустрічного руху. Там відбулося зіткнення з автомобілем Mercedes, яким керував 41-річний чоловік.

«У результаті аварії травми отримали двоє людей, що перебували у салоні ВАЗ. Постраждалими виявилися сам водій та його 20-річна пасажирка.
Обох осіб із тілесними ушкодженнями медики терміново госпіталізували до лікарні для надання кваліфікованої допомоги», — зазначили поліцейські.

Триває слідство.

Читайте також:

  • «Нічна автотроща на Троєщині: поліція затримала п’яного водія».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»