На Київщині з ями витягнули 400-кілограмову корову

Тварина впала і не могла вибратися.
Учора о 21:11 до Служби порятунку Бориспільщини за допомогою звернулися місцеві мешканці, які повідомили що корова впала в яму у с. Виповзки Ташанської територіальної громади.
Як інформують у Головному управлінні ДСНС у Київській області, по прибуттю рятувальники встановили, що тварина вагою близько 400 кг перебуває у ямі розмірами приблизно 2×2 метри.


О 23:47 операція з порятунку була успішно завершена. Корова витягнули з ями та передали власникам.
Нагадаємо, у Чорнобильській зоні рятувальники визволили з вогню червонокнижне лосеня. Налякана тварина перебувала у пастці серед задимленої території та не могла самостійно дістатися безпечного місця. Через вогонь дитинча втратило зв’язок із матір’ю та було вкрай виснажене.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»