У Солом’янському районі водій напідпитку в’їхав у будівлю

У Солом’янському районі водій напідпитку в’їхав у будівлю

На щастя, чоловік не постраждав.

Патрульні столиці нагадують: алкоголь та кермо — несумісні

Днями вони отримали повідомлення про ДТП без травмованих у Соломʼянському районі. Зі слів очевидців, на території гаражного кооперативу водій автомобіля ВАЗ не впорався з керуванням та вʼїхав в будівлю.

Понівечена автівка. Фото: Патрульна поліція Києва
Понівечена автівка. Фото: Патрульна поліція Києва

На щастя, чоловік не постраждав.

Спілкуючись з керманичем, правоохоронці виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин пройшов огляд в медичному закладі. За висновком лікарів, він керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

Інспектори відсторонили чоловіка від керування та склали на нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані спʼяніння) та за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП). Надалі рішення по справі прийматиме суд.

Поліцейські звертають увагу водіїв, що керування в стані спʼяніння суттєво знижує швидкість реакції та може спричинити небезпечні, чи навіть трагічні наслідки.

Нагадаємо, у Печерському районі затримали п’яного водія, який тікав від патрульних та врізався в припарковані автівки. Внаслідок удару водій припаркованого автомобіля KIA, який перебував у салоні транспортного засобу, отримав тілесні ушкодження — його ушпиталили.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»