У Києві чоловік зірвався з 11 поверху

Правоохоронці встановлюють усі обставини загибелі чоловіка.
У п’ятницю, 8 травня, в Оболонському районі чоловік випав з вікна 11 поверху. Від отриманих тілесних ушкоджень він загинув до прибуття лікарів. Про це повідомили у поліції Києва.
На місці події працюють слідчо-оперативна група районного та головного управлінь поліції, оперативники та судово-медичний експерт. Особа загиблого та всі обставини наразі встановлюються.

За інформацією «Київ оперативний», трагедія сталася після того, як один наркозалежний напав з ножем на іншого у квартирі багатоповерхівки на Оболонському проспекті. Потерпілий намагався втекти від нападника через балкон і зірвався вниз. Підозрюваного вже затримали.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»