У Києві судитимуть іноземця, який погрожував перехожим гранатою

Подальшу долю обвинуваченого визначить суд. Фото ілюстративне: freepik.com
Подальшу долю обвинуваченого визначить суд. Фото ілюстративне: freepik.com

Чоловіку загрожує до 7 років тюрми.

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо іноземця, який у Святошинському районі погрожував перехожим гранатою. Про це повідомили у поліції Києва.

Нагадаємо, подія сталася наприкінці березня біля одного з будинків на вулиці Академіка Єфремова, що у Біличах. П’яний чоловік чіплявся до перехожих, провокував із ними конфлікт та погрожував гранатою.

Поліцейські затримали 47-річного іноземця. У нього вилучили гранату Ф-1. Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу — незаконне поводження з бойовими припасами. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років ув’язнення.

Читайте також:

«У столичному парку затримали чоловіка з бойовою гранатою».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»