У Києві судитимуть іноземця, який погрожував перехожим гранатою

Чоловіку загрожує до 7 років тюрми.
Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо іноземця, який у Святошинському районі погрожував перехожим гранатою. Про це повідомили у поліції Києва.
Нагадаємо, подія сталася наприкінці березня біля одного з будинків на вулиці Академіка Єфремова, що у Біличах. П’яний чоловік чіплявся до перехожих, провокував із ними конфлікт та погрожував гранатою.


Поліцейські затримали 47-річного іноземця. У нього вилучили гранату Ф-1. Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу — незаконне поводження з бойовими припасами. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років ув’язнення.
Читайте також:
«У столичному парку затримали чоловіка з бойовою гранатою».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»