Як у кіно: водолази ДСНС Києва здійснили навчально-тренувальні спуски. ФОТО, ВІДЕО

Водолаз погружається у Дніпро. Фото: ДСНС
Водолаз погружається у Дніпро. Фото: ДСНС

Столичні водолази здійснили пуски в акваторії Дніпра.

Постійне вдосконалення професійних навичок особовим складом київського гарнізону є запорукою ефективного реагування на різноманітні загрози.

Сьогодні Групою піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування АРЗ СП відпрацьовувались навчально-тренувальні спуски на річці Дніпро. На глибині 8 метрів майстри водолазної справи тренувалися працювати в умовах течії та зміни видимості під водою.

Підтримка професійної натренованості також включає перевірку роботи спорядження та перевірку фізіологічної готовності до роботи в умовах гідростатичного тиску.

Головна мета таких заходів — у стресових ситуаціях завжди залишатися зібраними та готовими до кожного виклику.

«Вечірній Київ» писав днями, що на Київщині водолази дістали з водойми тіло чоловіка.

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»