Удар по Запоріжжю: у місті 6 травня оголосили днем жалоби за загиблими

Окупанти обстріляли Запоріжжя КАБами та «шахедами»
Окупанти обстріляли Запоріжжя КАБами та «шахедами»

Російська атака забрала життя 12 людей.

У Запоріжжі сьогодні, 6 травня, день жалоби за загиблими внаслідок комбінованого обстрілу РФ. Аварійно-рятувальні роботи на місцях влучань досі тривають. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.

У вівторок, 5 травня, окупанти вдарили по цивільній інфраструктурі Запоріжжя чотирма керованими авіабомбами, а потім «шахедами». Під обстріл потрапили підприємства, СТО, автомийка, електровоз та інші об’єкти.

У Шевченківському та Космічному районах без вікон залишилися 25 багатоповерхівок і приватних будинків, а також 2 гуртожитки.

Як повідомили у поліції Запорізької області, з 12 загиблих вдалося ідентифікувати лише 4 людей. Особи решти 8 жителів будуть невдовзі встановлені. Після першого удару, коли на місце прибули рятувальники, медики та правоохоронці, окупанти повторно атакували територію ударними безпілотниками.

Як повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, до медиків уже звернулися 43 людини, віком від 20 до 66 років. У лікарнях перебувають 18 людей, 4 з них — у важкому стані.

Відео наслідків обстрілу Запоріжжя 5 травня

Нагадаємо, 5 травня, крім Запоріжжя, російська армія завдала ударів по Краматорську, Дніпру, Чернігову, Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині та іншим регіонам. За словами голови МВС Ігоря Клименка, внаслідок російських ударів по країні 5 травня загинули 27 людей та щонайменше 120 отримали поранення.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»