Сили оборони знешкодили за добу ще понад 1000 окупантів: у Генштабі розповіли про втрати ворога

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну загарбники недорахувалися вже 1 мільйона 337 тисяч військових.
За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу окупанти втратили вбитими та пораненими 1050 осіб. Також захисники знищили 2431 одиницю озброєння та техніки ворога, зокрема понад 90 артсистем, 282 автомобілі і більше ніж 2000 БпЛА.
Також нагадаємо, що Генштаб додав до своєї статистики уражені роботизовані комплекси росіян. Від початку року були знищені 1332 НРК.
Загальні бойові втрати окупантів з 24 лютого 2022 року по 6 травня 2026-го склали:
- особового складу — близько 1 337 170 (+1 050) осіб;
- танків — 11 918 (+1);
- бойових броньованих машин — 24 515 (+5);
- артилерійських систем — 41 478 (+92);
- РСЗВ — 1 775 (+5);
- засоби ППО — 1 363 (+2);
- літаків — 435 (+0);
- гелікоптерів — 352 (+0);
- наземних робототехнічних комплексів — 1 332 (+12);
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 276 061 (+2 031);
- крилаті ракети — 4 585 (+1);
- кораблі/ катери — 33 (+0);
- підводні човни — 2 (+0);
- автомобільна техніка та автоцистерни — 94 312 (+282);
- спеціальна техніка — 4 170 (+0).
Читайте також:
«Сили оборони уразили НПЗ у Ленінградській області та важливе для ворога підприємство у Чебоксарах».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»