Українські військові ударили по розташуванню російських комплексів «Іскандер» у Криму та знищили кілька РЛС

«Іскандерів» у росіян стало менше. Фото з відкритих джерел
«Іскандерів» у росіян стало менше. Фото з відкритих джерел

Сили оборони системно б’ють по військових об’єктах противника на ТОТ, знищуючи зброю, яка загрожує Україні.

В ніч на 2 травня у рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці військових об’єктів ворога, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«Зокрема, уражено місце розташування тактичної групи оперативно-тактичних ракетних комплексів „Іскандер“ (Дружне, ТОТ АР Крим). Також уражено засоби радіолокації противника на території тимчасово окупованого Криму, а саме: берегову радіолокаційну станцію „МИС-М1“ (Маяк) та радіолокаційну станцію „Подльот“ (Євпаторія)», — йдеться у повідомленні в телеграм-каналі.

Окрім того, уражено три пункти управління БпЛА противника та склад БпЛА на окупованій території Донецької області.

Українські воїни також уразили ремонтний підрозділ противника у районі Кадіївки на ТОТ Луганщини і склад боєприпасів у районі Іванівки на ТОТ Херсонщини.

За результатами попередніх уражень підтверджено знищення складу боєприпасів 29.04.2026 на аеродромі «Кача» в окупованому Криму.

«Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України», — резюмували в Генштабі.

Читайте також:

  • «Окупанти несуть втрати: за добу ЗСУ „відмінусували“ ще 1 240 російських військових».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»