Вандалізм замість вдячності: у Києві вночі понівечили клумби з нідерландськими тюльпанами

У Києві знищили тюльпани, подаровані нідерландськими партнерами. Фото: КМДА
У Києві знищили тюльпани, подаровані нідерландськими партнерами. Фото: КМДА

Поки одні створюють затишок, інші цинічно його руйнують: у ніч на 29 квітня столиця зіткнулася з хвилею зухвалого вандалізму в Шевченківському та Святошинському районах.

У ніч на 29 квітня у столиці зафіксували факти умисного пошкодження квітників у кількох районах. Невідомі особи знищили тюльпани на Львівській площі, Берестейському проспекті, Каштановому бульварі, а також у скверах імені Сергія Виноградського та Артема Соханя.

«Невідомі вирвали квіти з корінням з ґрунту, потоптали та розкидали їх на клумбах, що призвело до погіршення естетичного вигляду громадських просторів», — йдеться у дописі.

У Києві зафіксовано випадки вандалізму на квітниках у кількох районах міста. Фото: КМДА
У Шевченківському та Святошинському районах невідомі пошкодили клумби з тюльпанами. Фото: КМДА
Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які пошкодили квітники у столиціФото: КМДА

Ситуація виглядає особливо прикрою, оскільки більшість цих квітів були передані Києву нідерландськими партнерами як символ підтримки у складні часи.

У «Київзеленбуді» зазначають, що такі дії мають ознаки навмисного нищення об’єктів благоустрою та псують вигляд міста. Працівники комунальних служб оперативно відреагували на інциденти, викликали поліцію та зафіксували факти пошкодження зелених насаджень.

Наразі фахівці зелених господарств працюють над відновленням насаджень, а правоохоронні органи вивчають записи з камер відеоспостереження для ідентифікації осіб, причетних до правопорушення.

Громадян, які володіють інформацією про обставини подій, закликають повідомити про це поліцію.

До теми: У центрі Києва вандал скинув з мосту скульптуру французького художника Джеймса Коломіна.

Тетяна АСАДЧЕВА, «Вечірній Київ»