На фронті загинув Ігор Круглик, працівник Київського метрополітену

Ігор Круглик загинув 6 квітня 2026-го року. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
Ігор Круглик загинув 6 квітня 2026-го року. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

Ігор Круглик служив у 93 бригаді «Холодний Яр».

У Київському метрополітені поділились болісною звісткою про загибель воїна, захисника, який працював на підприємстві з 1993-го року, Ігоря Круглика.

Колеги згадують, що він спочатку працював слюсарем з ремонту рухомого складу, а згодом став машиністом електропоїзда Оболонсько-Теремківської лінії метро.

Ігор Круглик пішов до лав ЗСУ у 2024-ому році.

У 2024 році долучився до лав Збройних Сил України, де служив у 93 бригаді «Холодний Яр». Брав участь у боях зі звільнення території України, зокрема й в селі Олександрівка Донецької області.

6 квітня 2026 року зупинилося серце нашого Героя. Від був прикладом відваги, сили духу та незламності.

«Ми втратили колегу та професіонала своєї справи, а двоє доньок та дружина — люблячого батька та чоловіка.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким», — пишуть у Київському метрополітені, звертаючись до рідних та близьких загиблого захисника.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого Героя.

Вічна шана кожному полеглому Українському Воїну.

Героям Слава!

Читайте також:

«На щиті» повернувся на рідну Троєщину морський піхотинець Дмитро Чуб — Вечірній Київ».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»