Хто стоятиме на місці пам'ятника Леніну

Хто стоятиме на місці пам'ятника Леніну

Хто стоятиме на місці пам'ятника Леніну говоритимуть сьогодні. Дискусія відбудеться  у рамках Міжнародного відкритого конкурсу «Територія Гідності», який проводив Департамент містобудування та архітектури. На конкурс було подано багато робіт, які пропонували варіанти майбутньої долі цієї території, однак питання, що саме має розташовуватися на цьому місці, залишається відкритим.

- До Департаменту надходить безліч пропозицій щодо спорудження на бульварі Тараса Шевченка пам’ятників Івану Франку, Тарасу Шевченку, Степану Бандері, Василю Стусу, Івану Мазепі, Йосипу Бродському, культової скульптури «Покрови Пресвятої Богородиці» та інших, - зазначають у Департаменті.

Зважаючи на це, Департамент містобудування та архітектури разом з соціальним проектом спільної дії при Київському міському голові «Зробимо разом» розпочинає серію громадських обговорень, консультацій та відкритих публічних заходів з експертами та фахівцями з містобудування, архітектури, охорони культурної спадщини, істориками та спеціалістами з політики національної пам’яті, громадськими організаціями для переосмислення території.

Місце проведення заходу:  о 18:30 у Департаменті  містобудування та архітектури КМДА, вул. Хрещатик, 32, 2 поверх.