У Київській області стартував 13-й курс підготовки до національного спротиву

Навчання тримватимуть три тижні.
У Київському обласному центрі підготовки населення до національного спротиву розпочався вже 13-й базовий курс підготовки. Новий набір слухачів об’єднав людей, готових здобувати знання та навички, необхідні в умовах сучасних викликів. Про це повідомили в КОВА.
Перший день одразу задав інтенсивний темп. Програма стартувала з насиченого лекційного блоку за участі досвідчених фахівців. Зокрема, слухачі занурилися у військову англійську разом із викладачкою-менторкою Ольгою Ілєнко.
Розібрали важливу тему комунікації з військовими та ветеранами на лекції з психологічної підготовки від Юлії Казакової — медичної директорки лікарні та регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
Приділили увагу правовим аспектам. Про міжнародне гуманітарне право та його застосування в умовах війни розповіла Світлана Побережник. Додатково поглибили цю тему представники Товариства Червоного Хреста України.
Крім того, учасники отримали базові знання з національного спротиву від історика та штаб-хорунжого Центурії Centuria UA Сергія Червінського, що допомогло краще зрозуміти роль громадян у системі оборони держави.
Перший навчальний день став потужним мотиваційним стартом для слухачів. Упродовж наступних трьох тижнів вони опановуватимуть ще 15 дисциплін, поступово формуючи комплексні навички, необхідні для ефективної участі в системі національного спротиву.
Читайте також:
Тактична медицина, мінна безпека і концерт: у Голосієві відзначили День добровольця
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»