У Голосіївському районі п’яний водій потрощив припарковані автівки

Водій був нетверезим і не мав права водити автотранспорт, але тим не менш протаранив припарковані машини й сперечався з поліцією.
Патрульні інспектори поліції Києва отримали повідомлення про ДТП без травмованих у Голосіївському районі.
«Очевидці розповіли, що керманич автомобіля Smart не впорався з керуванням та в’їхав в припарковані автівки Toyota, BMW та Орel. На щастя, ніхто не постраждав», — зазначили у пресслужбі.

Крім того, інспектори виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік категорично відмовився від проходження огляду у встановленому законом порядку.

Також інспектори встановили, що громадянин немає права керування транспортними засобами.
Патрульні відсторонили чоловіка від керування та склали відповідні адмінматеріали.
Читайте також:
- «Через п’яного водія на Борщагівці сталась ДТП з переворотом».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»