Українець Олег Дорощук — чемпіон світу зі стрибків у висоту у приміщенні

Олег Дорощук / Фото: Ulf Schiller/athletix.ch
Олег Дорощук / Фото: Ulf Schiller/athletix.ch

Це третя медаль для України і друга «золота»

У Польщі триває Чемпіонат Світу з легкої атлетики у приміщенні. Українці добре показують себе у стрибках у висоту. До цього одразу дві українки зійшли на п’єдестал серед жінок, і ось тепер український стрибун Олег Дорощук став чемпіоном серед чоловіків.

Олег підкорив планку висотою 2,30 м і став чемпіоном. Такий самий результат, але за більшу кількість спроб показав італієць Ерік Портільйо. Трётє місце розділили ямаєць Реймонд Річардс (результат — 2,26 м) та кореєць Санхуейок Ву (також 2,26 м).

Нагадаємо, що у стрибках у висоту серед жінок чемпіонкою стала Ярослава Магучіх, а «срібло» здобула киянка Юлія Левченко.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Вечірній Київ»