Екстрим із наслідками: у Києві хлопець провалився у середньовічну вулицю. ФОТО

Фото з місця події
Фото з місця події

Юнак упав з 5-метрової висоти в археологічні розкопки.

Інцидент стався у суботу ввечері, 21 березня, на Поштовій площі. Молодий хлопець разом із друзями шукав пригод на території покинутої будівлі, але опинився в ямі. Про це повідомили у ДСНС Києва.

На сполох забили товариші сталкера, які стали свідками його падіння з висоти близько 5 метрів. Вони одразу зателефонували на лінію «101».

На місце події оперативно прибули рятувальники, медики та правоохоронці. Поки надзвичайники проводили розвідку, юнак зміг самостійно знайти вихід на поверхню, де на нього вже чекала профілактична бесіда щодо небезпеки подібного роду дозвілля.

«Про те, що хлопець опинився на місці пам’ятки археології та історії національного значення, де у 2015 році була розкопана вулиця доби України-Русі XI–XII століття, він дізнався вже по факту», — розповіли рятувальники.

Читайте також:

«На Київщині врятували собаку, який впав у яму з битим склом».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»