22 березня на Оболоні пройде акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти

Фото: Олексій Самсонов
Фото: Олексій Самсонов

Маніфестації проходять щонеділі не лише у Києві, а й у багатьох містах України.

У неділю, 22 березня, о 13:00 у Києві на Оболоні відбудеться акція на підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти.

Про проведення заходу родини полонених захисників повідомили у соціальних мережах.

Організатори прагнуть привернути увагу суспільства до долі українських військових, які перебувають у полоні та виживають у тяжких умовах.

Частина захисників, зокрема бійці Маріупольського гарнізону, перебувають у неволі вже четвертий рік.

«До акцій долучаються тисячі людей, це говорить про те, що їх об’єднує спільне горе. В першу чергу акції тримають тему військовополонених на постійному слуху, ми не даємо забути про бійців і про те, що вони у полоні ворога з 2022 року», — каже співзасновниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Ольга Адріанова в інтерв’ю «Вечірньому Києву».

За її словами, родини військовополонених щотижня погоджують проведення акцій із поліцією та міською адміністрацією, аби всі заходи відбувалися в межах чинного законодавства.

Під час маніфестацій також постійно присутні представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Мати одного з полонених бійців Азову наголошує, що її боротьба триває за сина та його побратимів також.

«Я люблю свого сина, але його друзів знаю особисто, і також знаю, що він переживає за них не менше. Тоді в Маріуполі вони не замислюючись захищали всіх нас. Тепер хто, як не ми, маємо за них боротися. Це обов’язок кожного, всі мають пам’ятати, якою ціною ми живемо під українським прапором», — наголошує мати бійця Тетяна.

Дата та час проведення акції: 22 березня о 13:00

Місце: вул. Героїв полку Азов (станція метро Оболонь).

Читайте також:

Від оборони Маріуполя до російських тюрем: мати незаконно засудженого азовця розповіла про боротьбу за сина

Олександра ПЛАКІНА, «Вечірній Київ»