В оранжереях Святошинського району планують виростити майже 217 тисяч квітів

Наразі фахівці здійснюють пікірування та живцювання рослин, пересадження розсади.
В оранжерейно-парниковому господарстві КП УЗН Святошинського району цього року планують виростити майже 217 тисяч одиниць квіткової продукції.
Усі роботи виконуються виключно власними силами фахівців підприємства, повідомили у КО «Київзеленбуд».


Наразі в оранжереї триває активний виробничий процес. Працівники здійснюють пікірування та живцювання рослин, пересаджують розсаду у більші ємності, контролюють температурний режим і рівень вологості в теплицях.
Також забезпечують своєчасний полив, підживлення та достатнє освітлення рослин.
«Такі агротехнічні заходи відіграють важливу роль у формуванні міцної кореневої системи, сприяють здоровому росту та правильному розвитку рослин, а також забезпечують їхню високу декоративну якість», — зазначають у Київзеленбуді.



У теплицях уже формується різноманітний асортимент декоративно-квітучих культур, які згодом прикрасять клумби, парки, сквери та вулиці Святошинського району, наповнюючи міський простір яскравими барвами й живою красою.
Читайте також:
- Формують парасольки: у столиці проводять формувальну та санітарну обрізку дерев. Працівники розпочали підготовчі роботи до висаджування нових зелених насаджень.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»