У Києві судитимуть чоловіка, який підпалив кав’ярню на Лісовому масиві

Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.
У столиці завершили досудове розслідування щодо підпалу кав’ярні на Лісовому масиві.
Перед судом постане 39-річний киянин, який, за даними слідства, навмисно знищив майно підприємця, намагаючись помститися за конфлікт із його співмешканкою.
Про це повідомили у Деснянському управлінні поліції.
Пожежа сталася у вересні минулого року на вулиці Братиславській. Тоді до поліції надійшло повідомлення про загоряння в приміщенні кав’ярні. Слідчо-оперативна група встановила, що причиною пожежі став умисний підпал.
Під час першочергових слідчих дій правоохоронці з’ясували: вночі невідомий чоловік підійшов до закладу, розбив каменем вітрину та кинув усередину пляшку з горючою сумішшю.

Вогнем було пошкоджено внутрішнє оздоблення та майно кав’ярні.
У ході розшукових заходів оперативники разом із фахівцями кримінального аналізу встановили особу підозрюваного — ним виявився 39-річний мешканець Києва, який перебував у СЗЧ.

Чоловік пояснив, що напередодні його співмешканка поскаржилася на словесну суперечку з орендарем кав’ярні.
У стані алкогольного сп’яніння він спочатку прийшов до підприємця додому, а не заставши його, вирішив підпалити заклад.
Фігуранта затримали, слідчі повідомили йому про в умисному знищенні або пошкодженні майна.
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.


Читайте також:
На Київщині чоловік влаштував стрілянину у крамниці
Олександра ПЛАКІНА, «Вечірній Київ»