Залишала без контролю та пила разом з донькою: киянці повідомили про підозру за злісне невиконання батьківських обов’язків

Киянці загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Фото: поліція Києва
Киянці загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Фото: поліція Києва

Слідчі поліції задокументували факт тривалого і системного нехтування обов’язками щодо виховання та догляду за дитиною, де дії матері призвели до тяжких наслідків для неповнолітньої доньки.

Як повідомили у поліції Києва, 48-річна мешканка Святошинського району систематично залишала свою неповнолітню доньку без належного контролю, внаслідок чого дівчина не відвідувала учбовий заклад, вживала алкогольні напої, у тому числі разом з матір’ю, та вчиняла крадіжки, за що була притягнута до кримінальної відповідальності.

Батько дівчинки не проживає та тривалий час не спілкується з сім’єю.

Через відсутність належного виховання та підтримки, 17-річна дівчина опинилася у вкрай вразливому стані, мала суїцидальні думки та потребувала медичної допомоги.

Як додали у Київській міській прокуратурі, під час одного зі спільних застіль на очах матері дівчина намагалася скоїти самогубство.

Крім того, в червні минулого року, вона народила дитину, яку згодом залишила у медичному закладі.

Слідчі повідомили жінці про підозру за ст. 166 Кримінального кодексу України — злісне невиконання встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Киянці загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Нагадаємо, у столиці судитимуть 22-річну жінку, яка залишила без нагляду свого 4-річного сина, внаслідок чого дитина отруїлася наркотиками. Правоохоронці повідомляють, що жінці загрожує до п’яти років ув’язнення.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»