На Київщині «тихий вбивця» забрав життя трьох людей

Правоохоронці розслідують усі обставини отруєння чадним газом.
Трагедія сталася 8 лютого в одному з приватних будинків селища Пісківка, що у Бучанському районі. Місцевий мешканець виявив тіла двох своїх родичів і ще одного чоловіка. Про це повідомили у поліції Київщини.
Внаслідок події загинули 63-річна жінка та 68-річний чоловік, а також їхній 27-річний знайомий. Поліцейські попередньо встановили, що причиною трагедії стала несправність пічного опалення. Остаточні результати перевірки згодом нададуть працівники ДСНС.
Слідчі розпочали досудове розслідування за фактом нещасного випадку, в результаті якого загинуло троє осіб.
Правоохоронці закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, регулярно перевіряти стан пічного опалення та не нехтувати заходами безпеки.
Нагадаємо, що в Україні зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння. Враховуючи холод і блекаути, багато жителів приватного сектору обладнали будинки генераторами, пічками тощо.
Фахівці наголошують: ризик зростає через нехтування базовими вимогами експлуатації приладів. За неповні дві доби в різних регіонах країни зафіксували серію отруєнь чадним газом, частина з яких завершилася летально.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»