У Києві водій BMW після ДТП покинув свого травмованого пасажира та втік

Фото з місця аварії: Нацполіція
Фото з місця аварії: Нацполіція

Молодика розшукали та повідомили йому про підозру.

ДТП сталася вночі 1 лютого на вулиці Івана Виговського, що у Подільському районі. Водій автомобіля BMW X5 врізався у стовп, покинув травмованого пасажира та втік. Про це повідомили у поліції Києва.

Правоохоронці встановили, що 26-річний чоловік їхав зі сторони вулиці Стеценка в напрямку проспекту Європейського Союзу, однак не впорався з керуванням, вилетів з дороги та врізався в електроопору міського освітлення.

Водій винуватець втік з місця ДТП. У салоні авто залишився 27-річний пасажир, якого медики госпіталізували у тяжкому стані з переломом основи черепа. Втікача розшукали та затримали наступного дня.

Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілому. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років тюрми. Вирішується питання додаткової кваліфікації події.

Читайте також:

«Смертельна ДТП у Києві: загинула 19-річна пасажирка BMW».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»