За кого вболівати в Італії: восьмеро київських спортсменів поїхали на зимову Олімпіаду-2026

Столичні спортсмени позмагаються за медалі
Сьогодні стартують Зимові Олімпійські Ігри 2026, які приймають італійські міста Мілан та Кортіна-д’Ампеццо. У складі української делегації на Олімпіаду поїхали восьмеро спортсменів з Києва які представлятимуть Україну, а саме:
- Юлія Джима (біатлон)
- Єлизавета Ноприєнко (лижні перегони)
- Дмитро Драгун (лижні перегони)
- Владислав Гераскевич (скелетон)
- Катерина Коцар (фристайл)
- Кирило Марсак (фігурне катання на ковзанах)
- Іван Шмуратко (фігурне катання на ковзанах, запасний)
- Олег Гандей (шорт-трек).
З розкладом змагань у різних видах спорту ви можете ознайомитися на офіційному сайті Олімпіади.
Транслюватиме ОІ-2026 «Суспільне Спорт», «Пёрший канал» і місцеві канали «Суспільного».
Владислав ВЛАСЕНКО, «Вечірній Київ»