За кого вболівати в Італії: восьмеро київських спортсменів поїхали на зимову Олімпіаду-2026

Фото: olympics.com
Фото: olympics.com

Столичні спортсмени позмагаються за медалі

Сьогодні стартують Зимові Олімпійські Ігри 2026, які приймають італійські міста Мілан та Кортіна-д’Ампеццо. У складі української делегації на Олімпіаду поїхали восьмеро спортсменів з Києва які представлятимуть Україну, а саме:

  • Юлія Джима (біатлон)
  • Єлизавета Ноприєнко (лижні перегони)
  • Дмитро Драгун (лижні перегони)
  • Владислав Гераскевич (скелетон)
  • Катерина Коцар (фристайл)
  • Кирило Марсак (фігурне катання на ковзанах)
  • Іван Шмуратко (фігурне катання на ковзанах, запасний)
  • Олег Гандей (шорт-трек).

З розкладом змагань у різних видах спорту ви можете ознайомитися на офіційному сайті Олімпіади.

Транслюватиме ОІ-2026 «Суспільне Спорт», «Пёрший канал» і місцеві канали «Суспільного».

Владислав ВЛАСЕНКО, «Вечірній Київ»