Майже 110 тисяч київських школярів повернулися до очного навчання

У київських школах відновлюють очне навчання. Фото ілюстративне: Освіта Києва (ТГ)
У київських школах відновлюють очне навчання. Фото ілюстративне: Освіта Києва (ТГ)

У понеділок до очного навчання в закладах загальної середньої освіти Києва повернулися майже 110 тисяч учнів, що становить 41,6% від загальної кількості школярів міста.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київради (фракція УДАР) Валентин Мондриївський.

За його словами, відновлення очного освітнього процесу є важливим кроком, адже навчання в класах дає дітям можливість повноцінно спілкуватися, працювати разом та зберігати звичний освітній ритм.

Освітній процес у столиці відновлюють поступово та з урахуванням безпекових і технічних умов. У школах, де є тепло та створені належні умови безпеки, навчання відбувається очно або у змішаному форматі. В інших закладах, де це наразі неможливо з об’єктивних причин, освітній процес продовжується дистанційно.

Станом на сьогодні близько 77 тисяч київських школярів навчаються онлайн, понад 27 тисяч — за індивідуальною формою. Ще приблизно 50 тисяч дітей тимчасово не відвідують заняття через хворобу або сімейні обставини.

Найбільша кількість учнів, які навчаються очно, зафіксована в Оболонському, Святошинському та Подільському районах столиці. У Подільському районі дистанційна форма навчання наразі не застосовується. Водночас найскладнішою залишається ситуація в Печерському районі, де через проблеми з опаленням школи не можуть повноцінно відновити очне навчання.

У КМДА зазначають, що міська влада продовжує роботу над створенням умов, аби якомога більше закладів освіти змогли повернутися до очного формату одразу після усунення наявних проблем.

Раніше «Вечірній Київ» писав про підвищення заробітних плат для вчителів. Детально про це читайте в нашому матеріалі.

Сніжана БОЖОК, «Вечірній Київ»