В столиці об'єднають митців, інтелектуалів, громадські ініціативи та інституції України

В столиці об'єднають  митців, інтелектуалів, громадські ініціативи та інституції України

Завтра розпочнеться Київська міжнародна бієнале 2015 «Київська школа». Проект, який об’єднає митців, інтелектуалів, громадські ініціативи та інституції України, Європи та світу, триватиме до 1 листопада і відбуватиметься у різноманітних локаціях у Києві. Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій.

Основною локацією «Київської школи» стане приміщенняБудинку одягу на Львівській площі, 8-а. Два поверхи Будинку одягу буде перетворено на простір для експериментального мистецького та освітнього виробництва, відкритий для широкої публіки. Своїм вибором бієнале підкреслює потенціал Києва для розвитку нової мистецької інфраструктури.

«Київська школа» також включатиме виставки та перформанси, покази фільмів, мультимедійні експерименти та освітні проекти. 6 шкіл, інтегрованих у виставковий простір, стануть місцями для рефлексій, дебатів і культурного виробництва. Крім цього, за допомогою співпраці з місцевими та міжнародними інституціями бієнале закладе нові структури та сприятиме передачі знання поза межами Києва. Відкрити канали мистецького та інтелектуального обміну – одне з основних завдань проекту.

Серед партнерів проекту – Національний художній музей України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Будинок художника, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Національний центр ім. Олександра Довженка, галерея «Лавра», Будинок кіно, Центр візуальної культури тощо.