У Києві рецидивіст-невдаха з пістолетом намагався пограбувати аптеку у Дніпровському районі. ВІДЕО

Чоловік у масці дістав пістолет і наказав віддати гроші з каси. Фото: Нацполіція
Чоловік у масці дістав пістолет і наказав віддати гроші з каси. Фото: Нацполіція

Розбійника розшукали та затримали.

Злочин стався днями у Дніпровському районі. Чоловік у масці зайшов в аптеку, дістав пістолет і наказав фармацевту віддати гроші з каси. Про це повідомили у поліції Києва.

Коли чоловік наставив пістолет на аптекарку та не розгубилась, а прослизнула в іншу кімнату, звідки й зателефонувала до поліції. У цей час нападник втік з місця події. Оперативники за допомогою аналітиків кримінального аналізу встановили та затримали нападника.

Ним виявився 36-річний місцевий житель, який раніше неодноразово сидів за ґратами за вчинення аналогічних злочинів. Правоохоронці вилучили у нього пістолет, схожий на пневматичний, і скерували на проведення експертизи.

Відео з камери спостереження

Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу — розбій, вчинений в умовах воєнного стану. Йому загрожує від 8 до 15 років тюрми з конфіскацією майна. Суд взяв підозрюваного під варту без права внесення застави.

Читайте також:

«Вийшов з в’язниці та напав на дівчину: за зґвалтування рецидивіст постане перед столичним судом».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»