Жорстоко побив товариша та залишив непритомним: у Києві судили підозрюваного

Бійка. Ілюстративне фото: з відкритих джерел
Бійка. Ілюстративне фото: з відкритих джерел

Чоловік проведе за ґратами 5 років.

3 грудня у поліції Києва повідомили, що суд призначив покарання зловмиснику, який жорстоко побив товариша та залишив його непритомним у під’їзді.

Затриманий підозрюваний. Фото: Нацполіція

Чоловік разом зі знайомим у квітні цього року розпивали алкогольні напої на вулиці.

Згодом вони запросили приєднатись до їхньої компанії 42-річного перехожого, з яким продовжили застілля у квартирі.

На ранок між фігурантом та гостем виник конфлікт, у ході якого нападник кілька разів ударив потерпілого кулаком, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження: закриту черепно-мозкову травму та перелом скроневої кістки.

Нападник проведе наступні 5 років за ґратами.

Читайте також:

В Оболонському районі узяли під варту чоловіка, який з ножем нападав на перехожих.

Олександра ПЛАКІНА, «Вечірній Київ»