Столичні поліцейські спіймали на залізниці «мисливця» за валізами та смартфонами

Крадій орудував у міжміських поїздах західного напрямку. Фото ілюстративне з відкритих джерел
Крадій орудував у міжміських поїздах західного напрямку. Фото ілюстративне з відкритих джерел

Злодію-рецидивісту загрожує до 8 років за ґратами.

Крадій переважно орудував у поїздах, що курсували у західному напрямку. Наразі правоохоронці встановили щонайменше трьох потерпілих, яких обікрав підозрюваний. Про це розповіли у поліції Києва.

Впродовж осені 2025 року правоохоронці фіксували низку звернень пасажирів щодо зникнення особистих речей у вагонах поїздів міжміського сполучення. Зокрема, до чергової частини поліції звернувся 66-річний пасажир потяга Харків — Ужгород, який на станції «Київ-Пасажирський» виявив відсутність шкіряної сумки, документів, банківської картки, позолоченого годинника, мобільного телефона та гаманця з грошима.

Пізніше надійшла заява від жінки, у якої зник смартфон iPhone 14, коли вона їхала поїздом Київ — Ужгород. Ще один пасажир повідомив про крадіжку мобільного телефона у потязі Ворохта — Харків.

Суд відправив підозрюваного у СІЗО

У ході оперативно-розшукових заходів працівники відділу поліції на станціях залізничного транспорту столичного главку встановили, що до крадіжок причетний неодноразово судимий 37-річний житель Кіровоградської області.

Оперативники за допомогою працівників Укрзалізниці з’ясували, що злодій придбав квиток на поїзд Київ — Кропивницький. Його затримали на одній зі станцій Черкаської області. Чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Йому загрожує від 5 до 8 років тюрми.

Суд узяв підозрюваного під варту. Правоохоронці перевіряють його на причетність до інших аналогічних злочинів на території України.

Читайте також:

«У Києві засудили злодія, який поцупив у пасажира автобуса паспорт і взяв на нього кредит».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»