Парки Деснянського району озеленили соснами

Сосна добре адаптується в умовах міста.
Фахівці КП УЗН Деснянського району висадили 30 дерев звичайної сосни у парках «Деснянський» та «Молодіжний».
Як зазначають у КО «Київзеленбуд», нові зелені насадження не лише сприяють поліпшенню екологічного стану району, а й формують затишні простори для відпочинку мешканців.




Сосна звичайна — ідеальний вибір для міського озеленення, запевняють зеленбудівці. Вона добре пристосовується до різних типів ґрунтів, витривала до посухи та низьких температур, довговічна і швидко росте завдяки потужній кореневій системі.
Нагадаємо, у столичних парках і скверах рослини готують до зими й захищають від солі. Зокрема, у Голосіївському районі встановили захисні конструкції, щоб сіль і пісок, якими посипають дороги під час ожеледиці, не потрапляла на зелені зони й не псувала рослинність.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»