Кількість жертв у столиці зростає: у Святошинському районі четверо загиблих

Росіяни прицільно атакують цивільну інфраструктуру та житлові квартали, продовжуючи тероризувати мирне населення. Відомо вже про 6 загиблих киян.
Кількість жертв нічного удару росіян по Києву зростає. На місці зруйнованої будівлі у Святошинському районі, за попередньою інформацією, загинули чотири людини, ще щонайменше троє — поранені. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
За його словами, росіяни цілеспрямовано б’ють по цивільній інфраструктурі та житлових районах, продовжуючи терор проти мирного населення.
У ніч на 25 листопада столиця пережила масовану комбіновану атаку дронами та ракетами. Через влучання уламків і вибухові хвилі руйнувань зазнали багатоповерхові будинки в різних частинах міста.
Також попередньо підтверджено двох загиблих у Дніпровському районі, де ворожий дрон влучив у житлову багатоповерхівку. На місцях працюють рятувальники, продовжується розбір завалів та пошук людей.
Екстрені служби закликають киян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та негайно переходити в укриття під час загрози.
Відтак, внаслідок нічної атаки 6 людей загинули, 9 постраждали, серед них — одна дитина. Трьох дорослих госпіталізували.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»