У Дарницькому районі відновили пошкоджений ворожим обстрілом сквер

Сквер ім.Павла Горянського завжди був не просто зеленою зоною, а справжнім оазисом для мешканців, працівників навколишніх офісів та підприємств.
Нещодавній ворожий обстріл завдав території скверу значних пошкоджень.
«Частина молодих дерев була знищена. Цей акт агресії був спрямований не лише на інфраструктуру, а й на руйнування мирного життя та краси, яку ми спільно створювали з 2016 року, завдяки корпоративній програмі екологічно свідомого бізнесу. І цей сквер був втіленням спільної турботи про здорове майбутнє нашого міста», — зазначили у КП УЗН Дарницького району.
Тож, дарницькі зеленбудівці спільно з громадою, представниками бізнесу та підприємцями висадили 10 сакур та 10 декоративних яблунь у цьому сквері.
Нові дерева навесні не лише прикрасять територію, але й подарують можливість «перезавантажитися», покращити емоційний стан та продуктивність робочого дня.
Акція озеленення стала яскравим прикладом того, як фахівці з озеленення, бізнес та громада можуть разом творити краще середовище. Кожне висаджене дерево — це прояв стійкості та віри у наше квітуче майбутнє.



Читайте також: «Столицю прикрасили новими деревами: у двох районах посадили клени та липи».
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»