У Києві зросла кількість загиблих: Зеленський відреагував на нічний обстріл

Четверо людей загинули внаслідок масованого удару РФ по Києву у ніч на 14 листопада.
Російська армія випустила по Україні 430 дронів та 18 ракет, в тому числі балістичних. Головний напрямок атаки — столиця, били також по Київщині, Харківщині та Одещині. Про це розповів Президент Володимир Зеленський.
«З ночі працюють наші екстрені служби на місцях російських ударів. Підлий обстріл. Станом на зараз уже відомо про десятки поранених людей, у тому числі це діти та вагітна жінка. На жаль, четверо людей загинуло», — поінформував глава держави.
Він також висловив співчуття рідним та близьким загиблих. Зеленський заявив, що російська атака була спеціально прорахована, щоб якомога більше нашкодити людям і цивільній інфраструктурі.
«Лише у Києві є руйнування в десятках багатоповерхівок. Від уламків „Іскандера“ пошкоджене посольство Азербайджану. За попередніми даними, вранці росіяни застосували ракету „Циркон“ на Сумщині. Вже доповідав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко щодо ходу рятувальних робіт на місцях. Дякую всім, хто допомагає нашим людям», — сказав Зеленський.


Президент розповів також про доповідь командувача Повітряних сил ЗСУ Анатолія Кривоножка щодо результатів роботи ППО та подякував захисникам неба за якісну роботу.
«Україна відповідає на ці удари далекобійною силою, а світ має зупиняти ці удари проти життя санкційно. Росія все ще може продавати нафту й будувати свої схеми. Це все треба припинити. Багато роботи йде з партнерами заради посилення ППО, але недостатньо. Потрібне зміцнення додатковими системами та ракетами-перехоплювачами. Європа та США можуть допомогти. Розраховуємо на реальні рішення», — додав Зеленський.
Тим часом у чотирьох районах столиці розгорнули штаби для допомоги постраждалим від нічної атаки 14 листопада.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»