У Києві школярі побили однолітка, який підірвав страйкбольну гранату

Поліція встановлює всі обставини родії. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
Поліція встановлює всі обставини родії. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

За фактом побиття підлітка правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Інцидент стався в одній із квартир Подільського району у понеділок, 10 листопада. В компанії підлітків 15-річний хлопець кинув заради жарту страйкбольну гранату, за що його сильно побили однолітки. Про це повідомили у поліції Києва.

Під час сварки неповнолітні завдали «жартівнику» чисельних ударів по голові та тілу. Медики госпіталізували постраждалого зі струсом мозку до лікарні. Наразі встановлюються всі обставини події.

Правоохоронці розпочали розслідування за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу — умисне легке тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає до 850 гривень штрафу або громадські роботи терміном до 200 годин, або виправні роботи до одного року.

Втім, найімовірніше, підлітки відбудуться лише переляком, оскільки за статтею «умисне легке тілесне ушкодження» кримінальна відповідальність настає з 16 років.

Читайте також:

«Залишила немовля у зачиненій квартирі на кілька днів: у Києві судитимуть 17-річну матір».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»