В лісі біля Києва другу добу шукають дідуся, що загубився

Оперативно вирішують питання щодо пошуків зниклого. Фото: ГУ ДСНС Київщини
Оперативно вирішують питання щодо пошуків зниклого. Фото: ГУ ДСНС Київщини

У лісі на Бучанщині, поблизу села Юрів Макарівської територіальної громади, тривають пошуки зниклого літнього чоловіка.

Як повідомляє ГУ ДСНС у Київській області, за попередньою інформацією, ще 23 жовтня дідусь вирушив до лісу по гриби й планував повернутися за дві години. Однак він не повернувся. Його донька повідомила про подію до місцевої Служби порятунку.

«Попри густі хащі, небезпечні ділянки та складний рельєф, 22 рятувальники з кінологами та п’ятьма службовими собаками, за допомогою двох безпілотників ДСНС і п’яти одиниць техніки, а також військові та поліцейські наполегливо прочісували кожен метр лісу. Було обстежено близько 345 гектарів лісових масивів, однак зниклого чоловіка не виявлено», — повідомляють рятувальники.

Сьогодні на місці події працюють підрозділи Національної поліції.

Надзвичайники наголошують на важливості обачності: обирати ділянки, перевірені саперами, пересуватися у спецодязі, мати засоби зв’язку та орієнтування, а також супроводжувати тих, хто потребує компанії.

Нагадаємо, днями на Київщині кінологи з собаками шукали людей у лісах

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»