З річки Ірпінь виловили понад кілометр сіток

Ілюстративне фото з відкритих джерел
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Київські рибоохоронці зняли з річки Ірпінь 1200 метрів браконьєрських сіток та випустили з них 75 рибин.

Рибоохоронці Держрибагентства продовжують здійснювати на водоймах превентивні заходи, щоби запобігти грубим порушенням правил рибальства.

Так, Київський рибоохоронний патруль очистив акваторію річки Ірпінь від заборонених знарядь лову.

Зокрема інспектори вилучили 16 безгосподарських сіток загальною довжиною близько 1200 метрів, у яких знаходилося 29 карасів сріблястих, 13 лящів, 9 сомів, 8 сазанів, 7 судаків, 5 окунів та 4 щуки загальною вагою 53 кг.

Рибу випустили у річку. Вона була живою і неушкодженою. Тим самим інспектори попередили збитки природі й державі, які оцінили в близько 200 тис. грн.

«Власників незаконних знарядь лову встановити, на жаль, не вдалося. За результатами роботи складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна», — повідомили в Держагентстві з розвитку меліорації та водних ресурсів.

Громадянам нагадали, що у Держрибагентстві функціонує всеукраїнська «гаряча лінія»: 0 (800) 50-52-50 й закликали не залишатися байдужими до іхтіофауни та невідкладно повідомляти про всі виявлені факти порушень рибоохоронного законодавства.

Читайте також: «Везли на продаж: у Чорнобильській зоні промисловики наловили риби на 3 мільйони гривень»

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»