Попросив у перехожого мобільний, щоб позвонити і втік: киянин сяде до в’язниці на 7 років

Суд врахував усі докази, зібрані поліцейськими під час досудового розслідування, та оголосив порушнику вирок — 7 років позбавлення волі.
Як повідомили у Поліції Києва, зловмисник попросив у перехожого мобільний телефон під приводом здійснити терміновий дзвінок, однак, після нетривалої розмови раптово побіг, забравши смартфон із собою.
«Коли ж власник спробував його наздогнати та затримати, нападник ударив потерпілого в обличчя та живіт, після чого втік», — поділились подробицями справи правоохоронці.
Тоді оперативники затримали 44-річного місцевого мешканця, який був неодноразово судимий за майнові злочини.
Поліцейські вилучили у нього викрадений смартфон та повернули власнику.
Наразі, суд врахував усі докази, зібрані поліцейськими під час досудового розслідування, та оголосив порушнику вирок — 7 років позбавлення волі.
Читайте також:
«О шостій ранку у столиці водій маршрутки кинув бойову гранату в автобус».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»