Поліція знайшла підлітків, які побили хлопця на дитячому майданчику у Деснянському районі столиці

Правоохоронці встановили особи хуліганів. Фото: поліція Києва
Правоохоронці встановили особи хуліганів. Фото: поліція Києва

Компанія з трьох хлопців пояснила це бажанням «провчити» свого знайомого, який напередодні нібито образив дівчину з їх компанії.

Порушення співробітники поліції виявили під час моніторингу мережі Інтернет, до цього із заявами до правоохоронців ніхто не звертався. На оприлюдненому відео троє хлопців по черзі вдарили по обличчю 13-річного школяра, повідомили у столичній поліції.

Співробітники сектору ювенальної превенції Деснянського управління поліції встановили неповнолітніх — ними виявились троє підлітків, 13, 14 та 16 років. Останні пояснили, що своїми діями вирішили «провчити» свого знайомого, який напередодні нібито образив дівчину з їх компанії.

Правоохоронці встановили особи хуліганів. Фото: поліція Києва
Правоохоронці встановили особи хуліганів. Фото: поліція Києва

Ювенальні поліцейські провели із неповнолітніми профілактичну бесіду, та разом з цим на 16-річного хлопця склали адміністративні матеріали за ст. 173 КУпАП — дрібне хуліганство, а на батьків двох інших склали протоколи за ст. 184 КУпАП — неналежне виконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей.

За скоєне їм загрожує штраф.

Читайте також:

  • Розпивали алкоголь та провокували конфлікти на Подолі: правоохоронці притягнули до відповідальності групу хуліганів. Співробітники поліції запросили підлітків разом з батьками до Подільського управління поліції для проведення профілактичної бесіди.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»