У столиці навіть в мороз розчищають береги легендарної річки

У столиці навіть в  мороз розчищають береги легендарної річки

У легендарної київської річки Либеді таки є шанс на "друге життя".Навіть люті січневі морози та заметілі не зупинили працівників комунального підприємства "Плесо", які котрий день поспіль прибирають Либідь, зокрема і від рослин самосівів (кущів), які руйнували окремі фрагменти гідротехнічної споруди.  Про це повідомили у ГО "Водний рух Київщини".

- Великі здорові рівні дерева було залишено. Наразі триває прибирання ділянки водного об'єкту від вулиці Байкова до бульвару Дружби Народів, - зазначають громадські активісти.

Нагадаємо,  проект створення набережної річки Либідь в районі університету КПІ став одним із фіналістів Бюджету участі 

Автор проекту, Семен Поломаний запропонував екологічну реабілітацію ділянки русла Либеді в районі вулиці Борщагівської, неподалік станції метро "Політехнічний інститут". Ціна питання - 990 тисяч гривень. На цьому відрізку річки мають створити набережну довжиною майже 900 метрів з місцями відпочинку і спортмайданчиками. 

До слова, до Євробачення планують «оздобити» ще одну легендарну річку.