Жорстоко бив руками і ногами: поліція затримала 17-річного нападника у Гідропарку

Поліція вилучила вкрадений телефон у нападника. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
Поліція вилучила вкрадений телефон у нападника. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

Юнак жорстоко бив 39-річного киянина, а потім поцупив його смартфон.

Поліцейські Києва повідомили про затримання неповнолітнього за побиття й пограбування дорослого чоловіка.

Затриманий за розбійний напад підліток.

17-річний нападник разом із товаришами підійшов до киянина, який відпочивав у Гідропарку, та заради розваги почав провокувати конфлікт.

«Надалі юнак ударив головою в обличчя, від якого потерпілий вдарився об огорожу та впав на землю», — додає подробиць поліція.

Викраений телефон. Фото: Нацполіція

Й далі нападник продовжив жорстоко бити чоловіка руками та ногами, після чого відтягнув його в сторону та відібрав мобільний телефон.

Лікарі госпіталізували 39-річного потерпілого у важкому стані.

Читайте також:

«Під Києвом розбійник зв’язав жінку та „обніс“ хату».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»