У столичному зоопарку обживається саванний кіт Маля, переданий волонтерами. ФОТО

Тварину поселили у природному вольєрі фруктового саду.
У Київському зоопарку знайомлять з новою мешканкою. Це — саванний кіт на ім’я Маля, яку передали волонтери.
Вона успішно пройшла карантин і тепер впевнено досліджує свої нові володіння.



«Як і всі котики, Маля полюбляє свіже м’ясце, час від часу точить кігтики, ганяється за іграшками, стрибає, бавиться або просто солодко дрімає, — розповіли у зоопарку. — Для цього у природному вольєрі фруктового саду КиївЗоо створені усі необхідні умови».




Наразі вхід у зоопарк — до 17:00, перебування на території — до 18:30.
Час роботи квиткових кас: понеділок — з 12:00 до 17:00, вівторок–неділя — з 10:00 до 17:00.
Читайте також:
- Водна феєрія: мешканців столичного зоопарку рятують від спеки. Для тварин встановили тіньові завіси та облаштували місця для водних процедур.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»