Обрвані лінії електропередач, повалені дерева: Київщиною пронісся буревій

ДСНС столичного регіону ліквідовували наслідки негоди.
ДСНС столичного регіону ліквідовували наслідки негоди.

У ніч на 23 липня у Київській області вирувала негода — грози, місцями град і шквали до 20 м/с.

Як повідомляють у КОВА, нині всі відповідні служби залучені до робіт з усунення наслідків таких погодних умов.

Комунальники прибирають повалені дерева та гілки, які перешкоджають руху транспорту та пішоходів.


Негода призвела до аварійних відключень електроенергії в області.

Виявлено часткове пошкодження ліній електропередач — в Іванкові, Таращі, Яготині, Вишгороді, Броварах, Білій Церкві.

Станом на ранок 23 липня енергетики відновили електропостачання для понад 27 тисяч родин.

Наразі без електроенергії залишаються ще понад 4 тисячі абонентів. Фахівці працюють безперервно для оперативного ремонту знеструмлених ліній.

Будьте обережні, дотримуйтесь правил безпеки та тримайтесь якомога далі від ліній електропередачі у разі їх обриву.

Читайте також:

«Повалені дерева та постраждалі люди: буревій у Києві наробив біди».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»