На Харківщині нацгвардійці знищили ворожий танк. ВІДЕО

Ще один ворожий панцирник згорів на Куп’янському напрямку.
Окупанти не полишають спроб просунутися до позицій Сил оборони, використовуючи модифіковану броньовану техніку. Втім, замість прориву, завдяки влучності операторів FPV-дронів Першої Президентської бригади НГУ «Буревій», черговий «танк-сарай» перетворився на брухт. Відео знищення ворожого панцирника бійці бригади оприлюднили у своєму Telegram-каналі.
Внаслідок точного ураження здетонував боєкомплект танка. Машина згоріла вщент. Доля екіпажу — невідома.
«Бригада „Буревій“ продовжує поповнювати музей металолому новими експонатами. Робота з виявлення та ураження ворожих цілей триває», — підписали відео нацгвардійці.
Нагадаємо, що окупанти, намагаючись захистити свої танки від всюдисущих дронів, обшивають бронетехніку листовим металом чи іншими підручними матеріалами.
Ворожі машини з такими імпровізованими надбудовами українські військові називають «штурмовими гаражами», «танками-сараями», «черепахами» або «будками». Втім, як показує практика, вони все одно залишаються вразливими та знищуються на полі бою.
Читайте також:
«Згоріла вщент: ЗСУ знищили рідкісну систему мінування ворога. ВІДЕО».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»