У Києві неподалік від академії СБУ застрелили чоловіка. ВІДЕО

На місці події працюють слідчо-оператитвні групи. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
На місці події працюють слідчо-оператитвні групи. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

Правоохоронці встановлюють обставини стрілянини у Голосіївському районі.

У четвер, 10 липня, близько 09:00 у дворі однієї з багатоповерхівок на вулиці Михайла Максимовича, що напроти ЖК «Нова Англія» та Нацакадемії СБУ, вбили чоловіка. Місцеві жителі почули у дворі постріли та крики й викликали поліцію.

Правоохоронці знайшли на місці події закривавлене тіло чоловіка з вогнепальним пораненням. Як повідомили у поліції Києва, наразі там працюють слідчо-оперативні групи Голосіївського районного та головного управлінь, співробітники карного розшуку, кінологи та інші служби. Особа стрілка встановлюється, вживаються заходи з його затримання.

Відео з місця вбивства

За непідтвердженими даними вбитим виявився 50-річний полковник СБУ Іван В., який служив у Центрі спецоперацій Служби безпеки. Невідомий наблизився до нього та здійснив п’ять пострілів з пістолета, ймовірно з глушником. Полковник помер на місці.

У мережі з’явилося відео з вуличної камери спостереження, яка зафіксувала момент убивства. На кадрах можна побачити чоловіка у чорній футболці та шортах, який заздалегідь зайняв позицію між припаркованими автомобілями у дворі, щоб спостерігати за під’їздом.

Відео з вуличної камери спостереження

Коли полковник вийшов із дому на вулицю і попрямував до стоянки, кілер натягнув балаклаву та швидко наблизився до жертви. Вінн зробив п’ять пострілів на очах у випадкової перехожої, та втік.

Нагадаємо, що нещодавно на Троєщині застрелили власника шиномонтажу. Вбивцю розшукують.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»