Будинок на Боричевому току готують до реставрації: йому зроблять цифрову копію

Реставрації передує археологічне дослідження.
Ще минулого тижня цокольний поверх будинку мав радянську бетонну підлогу, а через чотири дні бетон вже був розбитий відбійними молотками та повним ходом йшли археологічні розкопки.


У землі, під будинком, знайшли майже цілий глечик і ще два розвалені, повідомляє ДІАЗ Стародавній Київ.


Будинок, який нині має адресу Боричів Тік, 20/4, був збудований у 1831 році для причту церкви Миколи Доброго. У 90-ті роки минулого століття тут був Музей бджільництва, нині ж його готують до масштабної реставрації, якій передує археологічне дослідження.



Реставраційні роботи буде виконувати «VIHAREV Architects& Engineers».
Україна Інкогніта виконала фотограмметричну та геодезичну зйомку, результатом якої буде цифрова копія пам’ятки та обмірні креслення.
Читайте також:
- У столиці оглянули залишки мурованої брами на території Михайлівського Золотоверхого монастиря. Огляд провели з метою складання на означені археологічно-архітектурні залишки Картки виявленого об’єкта культурної спадщини.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»