Українські військові взяли в полон двох камерунців: як вони опинилися на війні

Фото: скрін з відео
Фото: скрін з відео

Африканці підписали контракт, за яким їм пообіцяли більш як мільйон рублів.

Бійці батальйону К-2 спільно зі 118 бригадою тероборони та двома іншими батальйонами 54 ОМБр — першим стрілецьким та першим механізованим взяли в полон двох мешканців центральноафриканської країни. Про це повідомили у 20 окремому полку безпілотних систем.

Полонені переконують, що прямували до росії робити шампунь та лікувати зуби. Проте в аеропорту російської столиці їх зустріли не як рятівників від жиру та лупи, а як дешевих замінників бойових ваньок.

Герої відео Метугена Уна-на Жан Пафе та Анатоль Франк розуміли, що їх одягають у болотну форму не для саджання ріпи, але обоє підписали контракт, за що їм пообіцяли 1 млн 100 тис рублів. Це значно менше, ніж режим пропонує власним громадянам, однак для Камеруну — пристойні гроші.

Читайте також:

  • На Донеччині Герой України «Пейн» полонив окупанта FPV-дроном. Українські захисники продовжують поповнювати обмінний фонд.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»